[KUPIĘ] NOWY TOUR od ręki

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Biszczu
    RS
    • 2011
    • 5567

    #26
    Zamieszczone przez innova

    "Eksport" samochodów kilkuletnich jest rzadkością natomiast ciekaw jestem skąd taka statystyka ?

    ze statystyk policyjnych...



    a tak wracając do tematu to chyba żaden dealer nie oferuje od ręki Toura. Jak będę w ZG w ASO to zobaczę co stoi do oddania od ręki
    "Denerwowanie się to zemsta na własnym zdrowiu za głupotę innych"

    Komentarz

    • Gotek
      Classic
      • 2011
      • 38

      #27
      W tym temacie można off topować więc do dzieła Panowie
      smart for two 0.7T

      Komentarz

      • lukasz.zst
        Drive
        • 2010
        • 47

        #28
        Ja miałem ten sam problem z kupnem auta i usłyszałem u trzech dilerów że auto można ściągnąć z innego stoku w innym kraju ze jest z tym trochę zawodu ale w ciągu 2 tygodni może być

        Komentarz

        • pandzik
          RS
          • 2011
          • 2254
          • Seat

          #29
          Skodex Krotoski-Cichy, dwa tygodnie temu mieli liftbacki na stanie w rozsądnych pieniądzach...

          Komentarz

          • Jacek Wo.
            Ambiente
            • 2010
            • 221

            #30
            Re: [KUPIĘ] NOWY TOUR od ręki

            Zamieszczone przez Gotek
            Czy ktoś wie/słyszał/widział żeby któryś diler w Polsce miał octavie tour od ręki?
            W salonie Z&Z w Toruniu (Lubiczu) widziałem we wtorek stojącego Toura II 1.6 bez gazu za 54 tys. - ale czy jest od ręki?
            Rok temu, jak szukałem dla siebie, to coś stało na salonie, ale mówili że moga ją sprzedac za 2 miesiące :?:

            Komentarz

            • Gotek
              Classic
              • 2011
              • 38

              #31
              Zamieszczone przez pandzik
              Skodex Krotoski-Cichy, dwa tygodnie temu mieli liftbacki na stanie w rozsądnych pieniądzach...
              Nie mają od ręki.

              Zamieszczone przez Jacek Wo.
              W salonie Z&Z w Toruniu (Lubiczu) widziałem we wtorek stojącego Toura II 1.6 bez gazu za 54 tys. - ale czy jest od ręki?
              Rok temu, jak szukałem dla siebie, to coś stało na salonie, ale mówili że moga ją sprzedac za 2 miesiące
              Czas oczekiwania 12 tygodni. ''Nie znajdzie Pan auta od ręki w kraju''
              smart for two 0.7T

              Komentarz

              • astw
                Ambiente
                • 2011
                • 107

                #32
                Wersja 1,4.

                Działamy na rynku motoryzacyjnym od 2001r. oferując sprzedaż nowych i używanych samochodów, kompleksową obsługę serwisową, sprzedaż oryginalnych części i akcesoriów oraz profesjonalne doradztwo dla klientów indywidualnych i biznesowych. Dzięki nowoczesnemu zapleczu technicznemu, doświadczonej kadrze oraz wysokim standardom obsługi nasza firma zdobyła uznanie klientów i branży motoryzacyjnej, czego potwierdzeniem jest min. prestiżowy tytuł Dealera Roku. Firma stawia na jakość, niezawodność i długofalowe relacje z klientami.

                Komentarz

                • pandzik
                  RS
                  • 2011
                  • 2254
                  • Seat

                  #33
                  Zamieszczone przez astw
                  przecież to na zamówienie...

                  Komentarz

                  • astw
                    Ambiente
                    • 2011
                    • 107

                    #34
                    Chyba nie na zamówienie: " OFERTA ważna do wyczerpania zapasów". "

                    Komentarz

                    • pandzik
                      RS
                      • 2011
                      • 2254
                      • Seat

                      #35
                      Chyba nie na zamówienie: " OFERTA ważna do wyczerpania zapasów". "
                      Bez znaczenia tekst.

                      Komentarz

                      • Gotek
                        Classic
                        • 2011
                        • 38

                        #36
                        Zamieszczone przez astw
                        Dzwoniłem, zapasy się skończyły, termin zamówienia październik. :|
                        smart for two 0.7T

                        Komentarz

                        • ruwado
                          RS
                          • 2009
                          • 15035
                          • Octavia IV (NX3)

                          #37
                          Zamieszczone przez Gotek
                          octavie tour od ręki?
                          jakąś może ktoś ma... Nieodebraną przez kogoś. Swoją drogą - kryzys, a na autko trza czekać!!!!!!!!!!!!!!!
                          pozdrawiam - Darek
                          ​​

                          Komentarz

                          • Agamek12
                            RS
                            S_OCP Member
                            • 2006
                            • 9946
                            • Ford

                            #38
                            Zamieszczone przez ruwado
                            Swoją drogą - kryzys, a na autko trza czekać!!!!!!!!!!!!!!!
                            Kryzys to jest, ale w telewizji...
                            Adam... Używam:
                            Rolka: e11FL 97KM/130Nm
                            Passek: B6 175KM/366Nm

                            Komentarz

                            • Gotek
                              Classic
                              • 2011
                              • 38

                              #39


                              czy ktoś wie o co chodzi? kolejne ogłoszenie ze słowami ''ostatnie sztuki''


                              EDIT :

                              mowiłem o tym ogłoszeniu : http://otomoto.pl/skoda-octavia-octa...C19110643.html

                              ten diler sobie coś uroił czy naprawdę jest coś na rzeczy?
                              smart for two 0.7T

                              Komentarz

                              • pandzik
                                RS
                                • 2011
                                • 2254
                                • Seat

                                #40
                                Zamieszczone przez Gotek
                                czy ktoś wie o co chodzi? kolejne ogłoszenie ze słowami ''ostatnie sztuki''
                                Zamówił wcześniej i teraz je wyprzedaje. W sierpniu odbiór.

                                Komentarz

                                • shok
                                  RS
                                  • 2009
                                  • 2070
                                  • Octavia I (1U2)
                                  • AXR 1.9 TDI PD 101 KM

                                  #41
                                  Zamieszczone przez Agamek12
                                  Zamieszczone przez ruwado
                                  Swoją drogą - kryzys, a na autko trza czekać!!!!!!!!!!!!!!!
                                  Kryzys to jest, ale w telewizji...
                                  Jeszcze nie tak dawno dostawali dotacje bo taki wielki był kryzys motoryzacyjny. A dziś trzeba czekać ponad pół roku żeby otrzymać samochód...Toż to kpina jakaś :evil:

                                  Komentarz

                                  • paweł2
                                    L&K
                                    • 2010
                                    • 1405

                                    #42
                                    Zamieszczone przez shok
                                    Zamieszczone przez Agamek12
                                    Zamieszczone przez ruwado
                                    Swoją drogą - kryzys, a na autko trza czekać!!!!!!!!!!!!!!!
                                    Kryzys to jest, ale w telewizji...
                                    Jeszcze nie tak dawno dostawali dotacje bo taki wielki był kryzys motoryzacyjny. A dziś trzeba czekać ponad pół roku żeby otrzymać samochód...Toż to kpina jakaś :evil:
                                    kryzys to wielka sciema.
                                    Cała Polska woła z nami wyp...dalać z uchodźcami.

                                    Komentarz

                                    • rufix
                                      Drive
                                      • 2010
                                      • 50

                                      #43
                                      trzeba czekac tyle czasu, bo w okresie styczeń-kwiecien r/r skoda sprzedała 14,6 % mniej samochodów, czyli tyle jest mniej w ofercie niż w zeszłym roku, i tak juz jest którys rok z rzędu

                                      Komentarz

                                      • Mihau
                                        RS
                                        • 2009
                                        • 7461
                                        • CHHA 2.0 TSI RS 230 KM

                                        #44
                                        rufix, ale tyle się czeka na większość samochodów. Przykład Renault Fluence zdarza się do 5 m-cy, Dacia Duster wersja "bieda" 2wd, kolor biały, podstawowe wyposażenie to samo, Fabia do 5m-cy, VW Amorak ok. 1 roku :shock:
                                        O2FL 1.8 TSI powered by DYNOSOFT

                                        Komentarz

                                        • t271828
                                          Elegance
                                          • 2008
                                          • 928

                                          #45
                                          Zamieszczone przez Mihau
                                          rufix, ale tyle się czeka na większość samochodów. Przykład Renault Fluence zdarza się do 5 m-cy, Dacia Duster wersja "bieda" 2wd, kolor biały, podstawowe wyposażenie to samo, Fabia do 5m-cy, VW Amorak ok. 1 roku :shock:
                                          Wymieniles samochody w najbardziej oplacalnych na rynku cenach (podobnie jak Tour) - na nie trzeba czekac

                                          Komentarz

                                          • astw
                                            Ambiente
                                            • 2011
                                            • 107

                                            #46
                                            Można kupić od ręki:

                                            1, 6 w Ostrawie -


                                            Cena: 338.900,- Kè.
                                            Dealer ma salon także w Czeskim Cieszynie:

                                            Kurs korony - dziś - 0.1613


                                            Renault Fluence: dostępny od zaraz:
                                            Sprawdź tysiące ogłoszeń sprzedaży samochodów nowych i używanych. Dodaj własne ogłoszenie i dotrzyj do tysięcy kupujących. Wejdź i znajdź swoje wymarzone auto już dziś!


                                            VW:
                                            Chcesz kupić auto hybrydowe, elektryczne czy z konwencjonalnym napędem benzynowym lub diesla? Zastanawiasz się jaki model samochodu kupić / wybrać? Jaki silnik wybrać? Czy kupić samochód nowy, prawie nowy czy też używany? O poradę zapytaj tutaj... Jakie auto kupić?

                                            Komentarz

                                            • wojtekk
                                              Ambiente
                                              • 2011
                                              • 109

                                              #47
                                              Może nie od ręki ale ok 3 tyg trzeba poczekać z tym ze oni lubią ściemniać. Ja w końcu zrezygnowałem z tura.




                                              Komentarz

                                              • Gotek
                                                Classic
                                                • 2011
                                                • 38

                                                #48
                                                Na chwilę obecną, wszystkie ''od ręki'' to ściema. Już z jednym dilerem jestem ''związany'' więc z kolejnym nie będę się wiązał. Jak dostaną te auta do salonów, to od razu pojawią się ogłoszenia na allegro ''od ręki'' i wtedy będę dzwonił.


                                                Sorrrry ale do Czech po auto nie pojadę, aż takiego ciśnienia nie mam.
                                                smart for two 0.7T

                                                Komentarz

                                                • krisss
                                                  Classic
                                                  • 2011
                                                  • 1

                                                  #49
                                                  no i po przeczytaniu postów przedwczoraj tj w środę postanowiłem rozejrzec się. Toura oglądam już dłuższy czas i nie sądziłem że jest tak długi okres oczekiwania.
                                                  Wczoraj poszedłem do salonu i niestety potwierdziło się - miła pani mówi że dziś zamówione auto będzie do odbioru we wrześniu (!!!) ... no chyba że interesuje pana TEN - i pokazuje na toura sedana czarnego z kilkoma dodatkami: pakiet optimum, alusy, przeciwmgielne itd. Klienta BIK odrzucił i auto się zwolnilo. Tyle się zastanawiałem że dłużej już nie musiałem - obiecała potrzymac rezerwacje (za free) do następnego dnia. Omówiłem sprawę w domu i następnego dnia klepnelismy zakup. Dodalismy LPG, lepsze radio, relingi poprzeczne i alarm. Cena stanela na 57k. Odbiór - do połowy lipca bo na salonie musi cos stac oraz czas na montaz gazu.
                                                  Powiem tak - takim autem jezdzilem, szału nie ma, ale chyba bardziej rozsądny zakup się nie da zrobic. Duze, w miare solidne, tanie (LPG), konkurencyjne dla innych cenowo - mam nadzieje nie żałowac.

                                                  Komentarz

                                                  • Gotek
                                                    Classic
                                                    • 2011
                                                    • 38

                                                    #50
                                                    No to miałeś szczęście, gratulacje! :diabelski_usmiech

                                                    Pochwal się autem w dziale nasze auta
                                                    smart for two 0.7T

                                                    Komentarz

                                                    Pracuję...